Nové video srovnávající původní Crisis Core: Final Fantasy 7 s jeho nadcházející remasterovanou ukázkou představuje řadu vizuálních vylepšení. 

Fanoušci Final Fantasy 7  byli minulý týden potěšení řadou nových informací a důležitých oznámení v živém přenosu oslavujícím 25. výročí původní hry, a i když se toho předvedlo hodně, co upoutalo pozornost mnoha, jedna konkrétní hra vyvolala velký rozruch. Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion. Technicky se jedná o HD remaster exkluzivního akčního RPG pro PSP, ale Square Enix říká, že je to víc než jen jednoduchý remaster a zdá se, že nové srovnávací video to rozhodně potvrzuje.

Video, které nahrál youtuber ElAnalistaDeBits, porovnává původní Crisis Core: Final Fantasy 7 s jeho nadcházejícím remasterem. Ukazuje vedle sebe některé působivé vizuální skoky, které remaster udělal, a to do té míry, že to skoro vypadá jako plnohodnotný remake, což technicky není. Modely postav, prostředí, osvětlení, pozadí, ovládání kamery a další se dočkaly masivních vylepšení, mnohem více, než byste očekávali i v těch nejkomplexnějších remasterech, které existují. Rozhodně se zdá, že jde nad rámec všeho, nač jsme u remasteru zvyklí – podívejte se na to níže.

Přečti si  Rocket League oslaví 7. narozeniny speciálním eventem a odměnami

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion má vyjít tuto zimu pro PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno