Po několika dnech škádlení se zdá, že Crysis Remastered je skutečností, alespoň podle dnešního úniku, který se objevil na interetu.

Crysis Remastered, který poprvé objevil @RobotBrush , unikl prostřednictvím oficiálních webových stránek této série.Podle informací nalezených v metadatech přinese Crysis Remastered nové grafické prvky, vysoce kvalitní textury a nativní hardware a API-agnostické řešení ray tracing CRYENGINE pro PC, PlayStation, Xbox a – vůbec poprvé – Nintendo Switch. “

Unikl také úvodní obrázek, který si můžete prohlédnout níže.

Série Crysis byla známá zejména pro svou vysokou technickou náročnost a bude velmi zajímavé sledovat, jak remaster bude tlačit PC a konzole na samý doraz. Zajímavá bude potom zejména verze pro Nintendo Switch, u které se domníváme, že hra bude spíše portem původní hry, než remasterem.

Přečti si  Češi versus mistři světa. Prestižní League of Legends turnaj MSI 2021 právě odstartoval!

Původní Crysis bylo uvedeno na trh v roce 2007 a nabízelo doslova epický herní zážitek s poutavým příběhem. Hra byla mimo jiné považována za jeden z nejobtížnějších benchmarků PC sestav té doby.

Crysis Remasterd zatím nemá oficiálně stanovený termín vydání na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch. Jakmile budeme znát nové informace, budeme vás okamžitě informovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno