Po odkladu dorazí konečně Crysis Remastered na PC a konzole tento měsíc. A i když jsme mohli vidět několik záběry z PC verze hry, stále přesně nevíme, co můžeme očekávat od konzolové verze hry.

Naštěstí se redaktoři z Digital Foundry nedávno dostali do sídla Cryteku a vyzkoušeli si nevydané konzolové verze Crysis Remastered. Jejich níže uvedené video se sice většinou zaměřuje na prohlídku kanceláří Cryteku, ale odhaluje také řadu záběrů z Crysis Remastered běžících na Xbox One X v Ray Tracing režimu. 

Digital Foundry slibuje, že v budoucnu získá více informací o Crysis Remastered, ale zatím potvrzuje, že verze hry pro Xbox One X má tři režimy zobrazení – režim 4K / 30fps s vylepšeným nastavením, režim výkonu 1080p a režim ray tracing.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Takže ano, jak jsme slyšeli v minulosti, verze Crysis Remastered pro Xbox One X a PS4 Pro budou obsahovat softwarové řešení pro sledování paprsků. Zjevně je sledování paprsků paprsků Cryteku na současné generaci lepší, než byste čekali. Podle Digital Foundry „funguje často efektně“ a „výkon je dobrý“.

Crysis Remastered vyjde na PC, Xbox One a PS4 18. září.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno