Od chvíle, kdy se během konference Microsoftu objevil nový trailer k Cyberpunku 2077, se na nás valí množství nových informací o tom, co můžeme od hry příští rok očekávat.

Již víme, že si budeme moci ve hře vytvořit Nonbinary Gender postavu, i to, že hra bude obsahovat více konců a nedávno se UI koordinátor Alvin Liu  rozhovořil o plánech studia k následným expanzím.

V exkluzivním rozhovoru s Prima Games Liu vysvětlil, že CD Projekt Red bude pracovat na DLC podobně jako to dělo v případě Zaklínače 3. Liu také ujistil fanoušky, že jejich přístup na vytváření následného obsahu se nijak nezměnil a tak se fanoušci nemusí obávat, že by následný obsah byl ze základní hry vyňat a následně hráčům prodá, jako je tomu u jiných společností. Základní hra Cyberpunk 2077 tak bude kompletním balíčkem. “Dostanete celou hru s plnou hodnotou. Nevyjmeme žádný obsah, který bychom následně prodali“.

Přečti si  Ratchet and Clank: Rift Apart vám na PS5 zabere 42 GB

Když byl Liu dotázán na hlavní příběh, slíbil, že se fanoušci mohou těšit na„ velmi vydatný příběh “a konec bude„ velmi hodnotný“.

Pokud budou rozšíření opravdu v podobné kvalitě, jako tomu bylo u Zaklínače 3, tak se můžeme těšit na opravdu velké množství obsahu, které by se dalo přirovnat k velikosti některých plnohodnotných her.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4 a Xbox One 16. dubna 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno