Dosud bylo potvrzeno pouze několik her pro Google Stadia, mezi nimi je očekávaná FPS DOOM Ethernal a populární open-world RPG od Ubisoftu.

Nicméně opravdový zájem širokého publika o streamování dat, by mohl přilákat Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red.

Návrh, že by Cyberpunk 2077 mohl přijít na Google Stadia, pochází přímo od vývojářů z CD Projekt Red V průběhu finančního briefingu CD Projekt RED potvrdil, že jedná se společností Google o jejich nové službě Stadia. Zatímco vývojář přímo nepotvrdil, že jeho sci-fi RPG bude k dispozici prostřednictvím této služby při vydání, nebo i po, tak to mnozí berou jako velmi pozitivní informaci. Navíc velké hry s otevřeným světem, které přidávají spoustu obsahu po vydání, mohou přispět k tomu, že se lidé přihlásí k odběru, což je pro streamingové služby zásadní. V neposlední řadě by získání hry s vysokým profilem, jako je Cyberpunk 2077 pomohlo Googlu vyniknout nad ostatními konkurenčními streamovacími službami. 

CD Projekt RED nezveřejnil, jak daleko jsou jednání se společností Google. Pokud je však společnost Google schopna tuto dohodu uzavřít, mohla by to být obrovská výhra pro Stadii ještě před spuštěním služby.

Ve stejném finančním briefingu studio také potvrdilo, navrhl, aby byl Cyberpunk 2077 vydán i na konzole příští generace, co by mohlo vést k opravdu velkým prodejním číslům.

Cyberpunk 2077 je nyní ve vývoji pro PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno