Jak víme, tak Cyberpunk 2077 byl znovu odložen, přičež nové datum vydání je stanoveno na 10. prosince., ale proč tomu tak je, když je hra ve stavu GOLD?

Oficiální prohlášení CDPR nezmiňovalo přesné důvody zpoždění, ale zdá se, že za to mohou aktuální verze konzolí.

Po oznámení zpoždění uspořádal CD Projekt konferenční hovor s generálním ředitelem Adamem Kicinskim, členem představenstva a finančním ředitelem Piotrem Nielubowiczem a členem představenstva, SVP Business Development Michalem Nowakowskim, jak uvádí polská tisková agentura, která odhalila další podrobnosti o zpoždění. Zdá se, že situace je tentokrát jiná, protože hra je připravena na PC a běží dobře na konzolích nové generace. Tým „finalizuje“ proces týkající se současných generací konzolí, což naznačuje, že právě tyto verze hry způsobily zpoždění.

„Tato situace je jiná“ ve srovnání s předchozími změnami termínu – hra pro PC je připravena a hraje se dobře na konzolích nové generace a společnost dokončuje proces týkající se konzolí současné generace.

Generální ředitel CDP Adam Kicinski také komentoval zpoždění Cyberpunk 2077 během konferenčního hovoru a zdůraznil, jak silná počáteční reakce na hru vždy funguje ve prospěch většího prodeje.

„Rozhodnutí nebylo snadné, ale víme, že existuje pouze jedno vydání a první dojem je zásadní“, takže z dlouhodobého hlediska je rozhodnutí prospěšné. „Lepší počáteční reakce na hru vždy funguje ve prospěch většího prodeje. Proto se opozdí a mít tento čas navíc nám dává větší jistotu, že až hra vyjde, bude v ní vše.“

Během konferenčního hovoru bylo také odhaleno, že na obzoru jsou organizační změny ve studiu, protože podle generálního ředitele Adama Kicinského bylo v pozdních fázích spojeno příliš mnoho věcí.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru vzdává poctu Star Wars

Cyberpunk 2077 vyjde 10. prosince pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno