Cyberpunk 2077 je ve velmi intenzivním vývoji, způsobuje velké výkyvy v nákladech CD Projektu.

Cyberpunk 2077 titul je do značné míry stále záhadou. Je takový tajemný, že během každé prezentace vývojáře, kde řeknou, že nám o hře neprozradí ani slovo, se značná část publika musí zasmát (i když často mírně nervózní). Přestože informací je málo, polský CD Projekt RED ujišťuje, že se na hře stále pracuje.

Během finanční prezentace, která se konala včera, generální ředitel Adam Kiciński (bez jakékoliv pochvaly, neboť znovu bylo jeho záměrem o hře nemluvit) potvrdil, že tým pracuje na Cyberpunk 2077 velmi intenzivně. Do vývoje je zapojen velký počet zaměstnanců a generální ředitel také dodal, že ještě chvilku potrvá, než nám o hře odhalí více.

Přečti si  Režisér Daysd Gone otáčí a chválí fanoušky, protože petice za Days Gone 2 získala již 100 000 podpisů

Co se týče detailů, CD Projekt RED sestává z více než 300 zaměstnanců. Více než sto z nich se věnuje Zaklínač značce (Gwent a 4K podpora na PS4 Pro a Xbox One X pro Zaklínače 3) a zbytek se věnuje právě Cyberpunk 2077. Ten není větším projektem jen z hlediska velikosti týmu, ale také z hlediska výdajů které vynakládají na vývoj.

Když už mluvíme o nákladech na vývoj, v následující tabulce můžeme vidět, že díky Cyberpunk a Gwentu náklady za rok vzrostly až o 56%.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno