CD Projekt RED v poslední speciální epizodě Night City Wire předvedl, jak Cyberpunk 2077 poběží na konzolích Xbox One X i Xbox Series X.

Až do tohoto okamžiku nám vývojáři z CD Projekt RED představovali řadu záběrů z jejich nadcházející hry Cyberpunk 2077, které pocházeli z PC verze hry a řada hráčů byla zvědavá na to, jak hra bude vypadat na konzolích jak minulé, tak nové generace.

Nejnovější Epizoda Night City Wire nám přinesla právě  značný kus stopáže běžící na Xbox One X i Xbox Series X. Podívejte se na záběry, které se přepínají právě mezi těmito konzolemi.

Jak jste sami mohli vidět, tak obě konzolové verze vypadají skutečně dobře. Úroveň detailů je na Xbox One X je rozhodně působivá, i když většina záběrů, které vidíme na konzoli současné generace, pochází z menších uzavřenějších oblastí. Zajímalo by nás, jestli výkon One X vydrží, když se budete pohybovat po městě. Naproti tomu se zdá, že Xbox Series X nebude mít s hrou sebemenší problém, protože vidíme hladký průjezd městem. Je třeba připomenout, že aktualizace Cyberpunku 2077 pro negt-gen dorazí až příští rok, takže si majitelé XSX a PS5 budou muset ne vylepšené rozlišení a případný ray tracing ještě chvilku počkat.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Dříve oznámený díl Night City Wire, který bude zaměřen na Johnnyho Silverhanda bude vysílán tento čtvrtek 19. listopadu.

Cyberpunk 2077 vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S 10. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno