Kup nám pivo

Po 1. světové válce, 2. světové válce a futuristických prostředích v posledních letech se série Battlefield ve svém dalším díle vrací do moderního prostředí.

Přestože podrobností o příští hře Battlefield bylo zatím málo, EA začíná prozrazovat podrobnosti o dalším dílu své střílecí série. Kromě toho, že společnost ukázala nový koncept titulu (který si můžete prohlédnout výše), potvrdila serveru IGN, že příští hra Battlefield se vrátí do moderního prostředí.

Poté, co si série v posledních dílech Battlefield 1, Battlefield 5 a Battlefield 2042 vyzkoušela prostředí 1. světové války, 2. světové války a blízké budoucnosti, se v dalším díle vrátí do moderního prostředí oblíbených dílů, jako jsou Battlefield 3 a 4, které byly podle šéfa série Vince Zampelly jejím vrcholem.

Přečti si  XDefiant by se mohl vrátit, říká bývalý producent Mark Rubin

„Když se podíváte zpět na vrchol nebo vrchol Battlefieldu, je to éra Battlefieldu 3 a Battlefieldu 4, kdy bylo všechno moderní,“ řekl. „A já si myslím, že se musíme vrátit k jádru toho, co Battlefield je, a udělat to úžasně dobře, a pak uvidíme, kam to půjde dál. Ale myslím, že pro mě je ten vrchol Battlefieldu právě v těch dnech Battlefieldu 3 a 4. Vždycky jsem si myslel, že se to povede. Takže si myslím, že je to nostalgické pro hráče, pro mě, dokonce i pro týmy.“

Zampella také potvrdil, že příští Battlefield se vrátí k mapám pro 64 hráčů a že se nevrátí ani Specialisté z roku 2042. Mezitím se také krátce dotkl možnosti vydání titulu na Switch 2. Řekl, že by hru „rád viděl“ na konzoli od Nintenda, ale přestal cokoli oficiálně potvrzovat. Více se o tom dočtete zde.

ASUS For Ludens Who Dare
Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJIGN
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno