Kup nám pivo

Od jisté doby řada lidí neustále spekuluje o tom, zda se majitelé Nintenda Switch dočkají portu jedné z nejoblíbenějších her od Blizzardu a to Diabla 3.

S informací před časem přišel Eurogamer, ovšem samotný Blizzard celou informaci popřel a uvedl, že rozhodně nepracuje na žádném portu své hry pro Switch. Ovšem nedávno přilil olej do ohně internetový obchod Coolshop z Velké Británie, který hru již zařadil do své nabídky. Jak je vidět na obrázku níže, tak obchod hru nabízí v předobjednávce za 47,95 liber, ale ve svém výpisu neuvádí datum vydání. Nadále se tak můžeme jen dohadovat o tom, zda se Diablo 3 nakonec na Switchi objeví, či nikoliv.

Přečti si  Final Fantasy 7 Remake Part 3 odhalilo okno vydání

Diablo 3 je nyní k dispozici pro PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 a Xbox One.

 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno