Společnost Naughty Dog v prosinci oznámila, že zrušila hru The Last of Us Online, ale zároveň uvedla, že pracuje na několika „ambiciózních, zcela nových“ hrách pro jednoho hráče.

Už nějakou dobu víme, že přinejmenším jednu z nich režíruje Neil Druckmann, spoluprezident Naughty Dog a režisér her Last of Us a Uncharted 4, a nedávno promluvil v podcastu Logic’s Logically Speaking rappera Logica.

Poté, co hru označil za „opravdu ambiciózní“ a některé její části za „opravdu těžké“, se dotkl přínosu Kurta Margenau (spolurežisér The Last of Us Part 2) k jejímu vývoji a toho, jak mu vidina jeho růstu – a růstu ostatních členů týmu – pomohla učinit proces vývoje „radostnějším“.

Práce na této nové hře, která je opravdu ambiciózní, je v některých částech opravdu náročná,“ řekl Druckmann. „Ale opravdu jsem se tak nějak podřídil tomu, že vím, že to bude opravdu těžké, že znám stres členů týmu venku. Jako třeba jak z toho udělat radost sobě i všem ostatním v týmu? A jsou chvíle, kdy jako – Kurt Margenau nedávno něco udělal v té nové hře, opravdu se do toho opřel a předvedl vášnivý nadhoz, a já byl na něj tak pyšný. Prostě když vidím, jak se ostatní lidé zvedají a překvapují mě takovými opravdu krásnými způsoby, v těchto dnech z toho mám radost. Pomáhat mentorům a vidět je, jak se vyjadřují prostřednictvím umění.

Přečti si  Nový dokumentární film World of Warships Frog Fathers: Lessons from the Normandy Surf připomíná 80. výročí Dne D

V současné době není známo, jaké projekty má Naughty Dog ve vývoji. Úniky tvrdí, že se pracuje na třetím dílu The Last of Us, ale Druckmann se nechal slyšet, že ačkoli má v hlavě koncept třetího dílu série, ještě nemá úplnou představu o příběhu, což by naznačovalo, že se této hry ještě nedočkáme. Mezitím začátkem tohoto roku osvětlovač a tvůrce příběhu Colin Lorimer na svém profilu na síti LinkedIn uvedl, že se podílí na vývoji nové IP ve společnosti Naughty Dog.

Naughty Dog je jedním z několika first-party studií PlayStation, která byla postižena nedávným hromadným propouštěním ve společnosti, jež vyústilo ve zrušení přibližně 900 pracovních míst, uzavření londýnského studia SIE a údajně i zrušení rebootu Twisted Metal, o němž se hovoří v živé službě Firepsrite.

Přečti si  Black Myth: Wukong dostává nový trailer před srpnovým vydáním

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno