Další zasvěcenec z oboru tvrdí, že se nadcházející Hellblade 2 od Ninja theory představí na The Game Awards 2021.

V nedávné zprávě Windows Central, která zdůrazňuje mnoho nových podrobností o nadcházející hře Avowed od Obsidianu, autor Jez Corden také hovořil o potenciálním představení Senua’s Saga: Hellblade 2 na konci tohoto roku. Informuje, že by se hra mohla předvést během letošního udílení cen The Game Awards.

Podle jeho zdrojů plánuje Microsoft do konce roku ukázat více ze hry a vzhledem k aktuálnímu času je The Game Awards jedinou zbývající událostí. Zmiňuje však také určitou nejistotu ohledně plánů, takže je nejlepší, aby fanoušci prozatím drželi očekávání sváý na uzdě.

“Nedávno jsem ve svém podcastu říkal, že bych vsadil peníze na to, že letos uvidíme další Xbox exkluzivitu v podobě Hellblade 2 na The Game Awards, protože jsem slyšel, že bylo v plánu ukázat více ze hry koncem roku. Možná bychom mohli vidět také Avowed, ale na to může být zatím příliš brzy, “řekl Corden.

To přichází krátce poté, co novinář Jeff Grubb tvrdil něco podobného

Senua’s Saga: Hellblade 2 bylo oznámeno na The Game Awards v roce 2019, takže dává smysl, že by Microsoft použil stejnou akci k odhalení dalších informací o hře.

Senua’s Saga: Hellblade 2 je nyní ve vývoji pro Xbox Series X/S a PC.

2 KOMENTÁŘE

  1. To asi těžko zhlediska toho že když jej ms ukazoval trailerem na letošní E3 tak říkali že hra ještě není ani ve vývoji a že nic nemají..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno