Komunitní manažer studia Sony Bend, David Lee, potvrdil, že nadcházející PlayStation 4 exkluzivita Days Gone, které je již ve stavu Gold dostane po svém vydání DLC.

Termín vydání Days Gone je již téměř na dosah, avšak vývojáři ze Studia Bend mají v rukávu ještě něco navíc. Vývojáři totiž oficiálně potvrdili, že Days Gone dostane po svém vydání dosud neohlášené post-launch DLC. Po informaci o tom, že hra je již ve stavu Gold je toto pro fanoušky zcela jistě další velmi potěšující informace.

Bohužel zatím nebyly oznámeny žádné podrobnější detaily o tomto DLC, ale David Lee prozrazuje, že bude obsahovat postavy, které jsou na pozadí hlavní hry. “Máme neohlášené DLC, ale o tom ještě nemůžeme mluvit. Ale věřte, že s hlavním příběhem hry by mělo být dostačující k tomu, aby vám vyprávělo příběhy postav, které vás zaujmou.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

David Lee také informoval, že hra se od svého představení na E3 2016 dramaticky a vizuálně změnila, obzvláště potom v uživatelském rozhraní. David také zdůraznil, že nejlepším způsobem, jak vyčistit hnízdo Freakerů je použít Molotov, který poskytuje nejefektivnější a pravděpodobně nejrychlejší způsob, jak je všechny zabít najednou, i když můžete použít i jiné zbraně tak oheň je klíčový.

Lee také uvedl jak jsou v Bend studiu vděční, že společnost PlayStation jim poskytla čas a rozpočet, aby mohli pokračovat ve vývoji Days Gone.

Days Gone vychází 26. dubna exkluzivně na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno