Navzdory tomu, že po jeho odchodu se hry prodalo ještě více, Jeff Ross říká: “Vedení nám vždy dávalo pocit, že to bylo velké zklamání.”

Ghost of Tsushima od Sucker Punch Productions si od uvedení v červenci 2020 vede velmi dobře a prodalo se ho přes osm milionů kopií. I když je to u nové first-party IP docela pozoruhodné, Jeff Ross, který dříve pracoval pro Sony Bend, odhalil, že Days Gone se za stejnou dobu také prodalo přes osm milionů kopií.

Ross, který na projektu působil jako herní ředitel spolu s Johnem Garvinem, poznamenal, že se po jeho odchodu hra prodávala ještě více. To zahrnuje více než milion prodaných kusů na Steamu (celkový počet prodaných kusů tak přesáhl devět milionů). Bohužel, jak Ross poznamenává: „Vedení místního studia nám vždy dávalo pocit, že to bylo velké zklamání.“

Přečti si  Gameplay záběry ze Skull & Bones již tento čtvrtek

Navzdory odmítnutí zdánlivého pokračování je Sony Bend stále poměrně zaneprázdněno. Spolu se zprávami o tom, že pracuje na nadcházejícím multiplayerovém titulu Naughty Dog (také krátce pracoval na novém titulu Uncharted, než vedení požádalo, aby z něj bylo staženo kvůli nespokojenosti s uspořádáním). Studio také paracuje na zcela nové IP. Nový projekt bude stavět „na hlubokých systémech otevřeného světa, které vyvinuli s Days Gone“, jak uvádí Herman Hulst, vedoucí PlayStation Studios.

Ale na jeho odhalení si ještě budeme muset nějakou chvíli počkat. Mezitím je Days Gone k dispozici pro PS4, PS5 a PC. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno