Rockstar oficiálně neoznámil žádné detaily o hře, nebo příběhu Red Dead Redemption 2, ale podle nového úniku je toho hodně z čeho bude řada fanoušků nadšených.

Nedávno došlo k oficiálnímu oznámení o půlročním odkladu této chystané hry od Rckstaru, který fanouškům jako náplast poskytl několik nových snímků ze hry.

Podle informací získaných důvěryhodných zdrojů je hlavním protagonistou hry Arthur Morgan a druhou velkou postavou bude holandský vůdce gangu Van Der Linde.

Singleplayerová část této hry má hráčům nabídnout úplnou svobodu při prozkoumávání otevřeného světa, který zahrnuje Armadillo a Ridgewood. Města mají být nabytá NPC postavami a má obsahovat vlastní tržiště, kde hráči budou moci prodávat i nakupovat zbraně. Ve hře budou hráči také využívat vlaky, které budou fungovat také jako malá města s řadou jedinečných postav s dialogy. Hra bude obsahovat i další dopravní prostředky, jako vozy, dostavníky, koně a další, navíc každý z prostředků bude v několika variantách, které budou mít vliv na rychlost i výdrž.

Přečti si  Vývojáři Returnalu zatím nepřišli na to, jak přidat Mid-Run Save

Některé z vedlejších aktivit hry budou zahrnovat mini hry jako poker, jezdecké závody i rybaření. Red Dead Redemption 2 bude obsahovat také řemeslný systém, kde budete moci použít rostliny a další bylinky k vytvoření různých nápojů.

Hra by měla také obsahovat režim pohledu z první osoby, který byl poprvé představen v GTA V na PS4 a Xbox One. Tento režim budou moci hráči využívat jak v single tak i multiplayeru. Hovoří se také o návratu Eagle Eye. Další podobnosti s GTA V zahrnují verzi herních Strangers a Freaks misí, které se skládají z náhodných událostí, které vás povedou bizarními questy.

Samotný příběh hry by se měl odehrávat různými způsoby v závislosti na vašich činech, rozhodnutích a postavách, s nimiž se setkáte, vliv to bude mít i na samotné dialogy a dokonce cíle mise. Jednou ze zajímavých mechanik hry je, že budete moci z raněných nepřátel získávat informace výměnou za jejich život.

Přečti si  Destiny 2: Gina Torres již pravděpodobně nedabuje Ikoru Rey

Ze spekulací se také nabízí slušná část informací o online režimu v Red Dead Redemption 2. 

Stejně jako v GTA Online bude i v RDR 2 k dispozici celý otevřený svět, ovšem detaily uvádějí, že zde bude svět mnohem více reagovat na hru. Uvedeným příkladem je, že NPC ráno vyzdobí výkladní skříně a večer  vše zabalí. Hráčská obydlí zde budou řešena formou stanů, které si budete moci zakoupit a vylepšovat. Stejně jako GTA Online, dokončení různých úkolů vám vynese XP body, které budete moci směnit s NPC za vybavení.

Red Dead Redemption 2 má hráčům nabídnout hned tři online režimy a to: Battle Royale, Revive and Survive a Money Grab. Ve zprávě se také uvádí, že Red Dead Redemption 2 bude spuštěn společně s doprovodnou aplikací, která bude obsahovat “sociální prvky” a pokerové minihry.

Red Dead Redemption 2 vychází 26. října na PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno