Red Dead Redemption 2 má nové datum vydání a vývojář Rockstar Games nyní říká, že kovbojský epos přijde v druhé polovině roku. To není to, co fanoušci franšízy chtěli slyšet, ale jako cenu útěchy vydal Rockstar nové screenshoty a poskytl několik informací o příběhu.

Celkem se jedná o sedm nových snímků ze hry, které vypadají naprosto fantasticky. Snímky mají být z několika různých časových úseků hry a zahrnují různé znaky Red Dead Redemption 2. 

Na jednom z obrázků hlavní hrdina Morgan stojí vedle jeho koně a dívá se přes hory. Je to úchvatný výhled a fanoušci budou zoufale doufat, že Rockstar Games jim poskytne příležitost projít se po horách a nabídne hráčům ještě více průzkumu než v prvním díle.

Další screenshoty ukazují, že Arthur Morgan jezdí s členy své posádky. Na jednom Dutch van der Linde gang projíždí sněhem (což naznačuje, že by se hra mohla odehrávat v několika sezónách).

V jednom dalším snímku Arthur jezdí na svém koni vedle nejmenované ženy, která se objevila v nejnovějším traileru. Není jasné, jak velkou roli má tato žena v příběhu, ale mohlo by v něm mít větší význam, když ji Rockstar začlenil do přiložených screenshotů.

Red Dead Redemption 2  vyjde 26. října 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno