Death Stranding bylo na webu PlayStatinu odebráno ze seznamu PS4 exkluzivit
Domů » Hry » Death Stranding » Death Stranding bylo na webu PlayStatinu odebráno ze seznamu PS4 exkluzivit

Death Stranding bylo na webu PlayStatinu odebráno ze seznamu PS4 exkluzivit

I když zatím neexistuje žádné oficiální oznámení, tak se čím dál více zdá, že by se Death Stranding nakonec mohlo objevit i na PC.

Hideo Kojima po svém rozchodu s Konami uvedl, že jeho další hra vyjde i pro PC. A ačkoli se mohlo dlouhou dobu zdát, že Death Stranding bude vydáno výhradně na PlayStation 4, tak se v posledních týdnech množí informace o tom, že tomu tak s největší pravděpodobností nebude.

Oficiální stránky PlayStation Austrália nedávno přestaly uvádět, že Death Stranding bude exkluzivní PS4 titul. A na této stránce nenajdete ani další dříve PlayStation “exkluzivní” tituly jako Detroit: Become Human, když došlo k oznámení, že hra vyjde na PC.

Přečtěte si  Need for Speed Heat se představuje v prvním traileru

Přesto to však nemusí nic znamenat, jelikož uživatelé Redditu poukázali na fakt, že na stránce chybí i další nadcházející tituly jako: MediEvil a Concrete Genie. Obě tyto výše uvedené hry vydává také společnost Sony. Možná tedy absence těchto her na této webové stránce neznamená tolik, jak by si mohli někteří myslet.

Na druhou stranu víme, že Hideo své slovo drží a je otázkou, zda společnost Sony nebude mít na vydání Death Stranding jen časovou exkluzivitu.

Death Stranding vychází 8. listopadu výhradně na PS4.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Datum vydání The Last of Us Part 2, se údajně objeví v příštím State of Play
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Gamescom Opening Night Live přinese nové informace o Death Stranding

Vypadá to, že se během Opening Night Live show Geoffa...