Zatímco si mnozí myslí, že by Death Stranding mohlo mít jisté podobnosti s předchozími tituly Hidea Kojimi, tak samotný autor zdůraznil, že přináší do herního průmyslu něco zcela nového.

Minulý týden jsme se dočkali nového traileru s řadou odhalení a nejzásadnější informací, že hra vyjde 8. listopadu na PS4. I po tomto traileru jsme se nedočkali odpovědí na dříve vznesené otázky a stále tak s určitostí nikdo nevíme, o čem přesně hra bude.

Nicméně Hideo Kojima na svém Twitteru přináší nové drobné informace, které nám mohou trochu pomoci v tom co si o hře, případně jejích mechanismech myslet.

“No jasně! strand game, že mě to hned nedošlo..”

Kojima informuje, že fanoušci rozhodně nemají čekat nic z toho co dříve vytvořil a že Death Stranding rozhodně nebude stealth hrou. Se svou novou hrou se dle svého vyjádření snaží definovat nový herní žánr tzv. “strand game”charakterizovaný jedinečným společenským systémem hry.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

To vše koresponduje s dřívějšími prohlášeními, ve kterých Kojima informoval, že chce hráčům nabídnout něco, co se vymyká tradičním žánrovým normám.

Death Stranding vychází 8. listopadu exkluzivně na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno