Bylo odhaleno osm nových hudebních skladeb, schopnost znovu navštívit souboje s bossy, nové podivné zařízení s tajemstvím, nové zbraně a mnoho dalšího.

Gamescom Opening Night Live nabídlo nový rozšířený trailer k Death Stranding Director’s Cut, který předvedl mnoho nových funkcí, které přichází ve vylepšené verzi.  Patří sem nové nástroje jako Evolved Stabilizers, které snižují dopad přistání při skoku z vyšších oblastí; nákladní katapult, který vystřeluje náklad na velké vzdálenosti a Buddy Bot který může přenášet Sama.

Vedle těchto nových vymožeností byla také představena střelnice, kde můžete testovat jednotlivé zbraně a soutěžit s ostatními hráči o nejvyšší skóre. Byla také předvedena nová zbraň, Maser Gun, která dokáže ohromit nepřátele. Bitvy s bossy lze také znovu navštívit z pohodlí Samova pokoje a bojovat s nimi tolikrát, kolikrát budete chtít. Přehrávač hudby byl také aktualizován o osm nových skladeb.

Přečti si  Xbox údajně aktualizuje DRM, abyste mohli hrát vlastněné hry offline

Pokud jde o nové mise, Sam se vydá do „tajemného zařízení“, které se hemží Mulesem. Hráči zde mohou buď tiše proklouznout, nebo zastřelit nepřátele stojící jim v cestě, aby odhalili všechna tajemství, která se uvnitř nachází. Samozřejmě, pokud máte zájem o závodění, pak je tu pro vás k dispozici závodní dráha s různými závody a Time Attack, abyste mohli soutěžit s ostatními hráči. Můžete také nastavit Jump Ramps ve světě tak, aby jste přeskakovali propasti a přitom si na motorce střihli nějaký ten freestile trik.

Pokud to všechno nestačilo, na konci traileru byla odhalena podivná nová oblast a obrovské monstrum.

Death Stranding Director’s Cut vychází 24. září pro PS5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno