Od svého oznámení na E3 2016 se objevilo mnoho spekulací o tom kdy by mohla vyjít nová hra Death Stranding na níž po ukončení spolupráce s Konami pracuje Hideo Kojima.

Zatímco ještě nemáme konkrétní datum vydání od samotného tvůrce, ani od vydavatele, kterým je Sony, tak jeden z dabérů na Twitteru oznámil, že čekání fanoušků je téměř u konce.

Je jím Troy Baker, který svůj hlas propůjčil již herní postavě z Final Fantasy 13, které vyšlo v Japonsku v roce 2009, na svém Twitteru zveřejnil obrázek s postavou z Death Stranding s popisem  …?. To okamžitě přililo olej do ohně spekulací o tom, že by Death Stranding mohlo vyjít později v tomto roce.

Samotný Kojima nedávno uvedl: “je 2019 rokem velryby? Teď se těšte na Death Stranding“.

Přečti si  Days Gone nebude na PC podporovat DLSS ani Ray Tracing

Nedávno měli možnost vidět Kojimovu práci i vývojáři z Guerrilla Games, kteří poskytli Kojima Productions svůj Decima engine. Hideo se vrátil do Guerrilla Games, aby ukázal, co Kojima Productions dokázalo s jejich enginem vyrobit. A vývojáři byli tím co mohli vidět naprosto ohromeni. Sám režisér hry Horizon Zero Dawn Mathijs de Jonge napsal: “Velmi působivé to, co jsme dnes viděli, nemám pro to slov …“. Herman Hulst, výkonný ředitel a spoluzakladatel Guerrilla Games uvedl že je ohromen tím co Kojimův tým dokázal s jejich enginem vytvořit.

Všechna tato tvrzení a prohlášení nám jen více stěžují čekání na samotnou hru, která je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno