Velmi očekávané demo pro remake Final Fantasy 7 zjevně uniklo a první fanoušci nahráli hru na web.

Dlouho jsme věděli, že Square Enix vydá demo remaku Final Fantasy 7, ale jak se zdá, tak ne každý je připraven na to ještě čekat, protože se zjevně lidem podařilo stáhnout a hrát PS4 demo, které je stále zamčené.

YouTuber Lystrasza byl prvním hráčem, který si demo osahal a poté zpřístupnil intro sekvenci RPG na svém kanálu.

https://youtu.be/AYCDnRMoCDY

Jak je to možné? V předstihu bylo prostřednictvím gamestatu uvedeno, že data hratelného dema remake Final Fantasy 7 již byla součástí obchodu PlayStation Store. Nyní s pomocí úniku bylo zřejmě možné tato data stáhnout a obejít všechna bezpečnostní opatření.

Přečti si  Valkyrie z Apex Legends je na holky, dokazují to hlasové linky a rozhovory

Samozřejmě netrvalo dlouho, než následovaly další uploady dema na web. YouTuber LM V2 má v současné době na svém kanálu další dvě rozsáhlejší videa, která nám ukazují, jaký obsah demo hráčům nabídne.

https://youtu.be/oy9JQaJ7tZ8

https://youtu.be/F3LJ1kESjIM

Kdy bude demo oficiálně uvolněno?

Nyní je samozřejmě otázkou, kdy se my ostatní také dostaneme k demu? Začátek nového roku by mohl být pro Square Enix jistě jedinečnou příležitostí a tento únik může k dřívějšímu uvolnění také přispět. Ovšem lze také předpokládat, že plán vydání dema je spojen s událostí, která v současné době není známa. V nejhorším případě může trvat až týdny, než bude hratelné demo k dispozici všem fanouškům Final Fantasy 7.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Final Fantasy Remake vychází 3. března na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno