Demonstrační stánky/koutky pro PS5 se ve světě pomalu začínají objevovat u některých velkých prodejců elektroniky. 

S každým novým týdnem se zdá, že společnost Sony pomalými krůčky připravuje vše potřebné pro launch své Next-Gen konzole PS5.

Sdíleno uživatelem @AllGamesDelta na Twitteru, PlayStation údajně připravuje v obchodních centrech ve Velké Británii demo kiosky pro PS5. Tweet, který najdete níže, ukazuje, že v tamním obchodě se připravuje nějaký standee. Přestože prezentační koutek ještě není dokončen tak je z fotografie jasné, že zahrnuje gauč, místo pro televizi a držáky pro dva ovladače DualSense. 

Přestože na stánku není vidět žádná značka PS5, tak barevné provedení přímo koresponduje s modro bílým provedením PS5.

Na základě samotného obrázku to vypadá, jako by se Sony připravovalo na vystavení PS5 v některých vybraných maloobchodních prodejnách, aby umožnila zákazníkům si konzoli prohlédnout, osahat a předobjednat. Podobný krok společnost učinila s PlayStation VR v roce 2016, kdy Sony postavilo několik demo kiosků, jako je tento, aby si mohli fanoušci headset vyzkoušet ještě před jeho samotným vydáním.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

Zeptali jsme se tuzemské pobočky PlayStationu zda se podobné demo stánky chystají také u některých českých prodejců. Jakmile získáme odpověď, budeme vás informovat.

PlayStation 5 bude uveden do prodeje na konci tohoto roku.

1 komentář

 1. Edit : Fotka toho, čo vyzerá ako kiosková oblasť s tematikou PlayStation, sa nedávno objavil online, zdá sa však, že nakoniec nesúvisí s PS5.

  Obrázok pôvodne od používateľa služby Twitter @ IronCoreGame údajne ukazuje maloobchodnú predajňu vo Veľkej Británii, ktorá pripravuje nejaký typ stánku PlayStation.
  Obrázok naznačuje, že do tejto oblasti sa momentálne nemôžete dostať, pravdepodobne sa však otvorí v blízkej budúcnosti.

  Edit : Twitter @ IronCoreGame
  Aj keď sa to môže javiť ako demo stanica spojená s PS5, Sony tvrdí, že to tak nie je.

  Hovorca PlayStation povedal IGN, že obrázok nesúvisí s PS5 – Sony však nevysvetlila, pre čo sú oblasti určené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno