Pokud patříte mezi fanoušky Destiny 2 a chystáte se tuto online střílečku hrát i na konzolích nové generace, pak vás jistě potěší informace, že Crucible má podporu až 120 FPS, jinak si hru užijete ve 4K při 60 fps.

Na nových konzolích si Destiny 2 vychutnáte s celou řadou vylepšení, která zahrnují 4K@60fps, rychlé načítání a řadu nových efektů a detailů.

Navíc PvP režimy hry budou na nových konzolích podporovat 120 Hertzů na PlayStation 5 a Xbox Series X, pokud však vlastníte Xbox Series S, budete se muset bohužel obejít bez 120 Hz. 

Vývojáři uvádějí, že 120 Hertzů a tedy také 120 snímků za sekundu je možné pouze v případě, že používáte odpovídající televizor, který také podporuje 120 Hertzů. Hra však běží touto rychlostí jen c Cruciblu (PvP), ostatní režimy nadále běží v rozlišení 4K při 60 fps.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Xbox Series X.

  • Crucible: 120 Hertzů
  • Ostatní režimy: 4K při 60 fps

Xbox Series S.

  • Crucible: 1080p při 60 fps
  • Ostatní režimy: 1080p při 60 fps

PS5

  • Crucible: 120 Hertzů
  • Ostatní režimy: 4K při 60 fps

Vylepšení je více

Pokud jde o doby načítání, Bungie vysvětluje, že zatímco u verze Destiny 2 pro nové generace budou vylepšeny, budou také záviset na síťovém připojení a dohazování. Stále tedy může chvíli trvat, než najdete dostatek hráčů.

Destiny 2: Beyond Light je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno