Mnohými nenáviděný herní režim Destiny 2 byl znovu přepracován a jeho nová podoba dorazí společně s expanzí Witch Queen.

Nejhranějšími režimy Destiny 2 jsou Crucible a Strikes (nyní nazývané Vanguard Operations), ale Gambit má podle Bungie „zdravou a stabilní populaci“. To znamená, že Gambit byl vždy doplňkem tří hlavních aktivit v Destiny 2. To se sice nemusí změnit v Witch Queen, ale Bungie se o to znovu pokusí s novou sadou vylepšení, která mají do Gambitu dorazit s novým rozšířením.

Mezi obecné změny patří nové body respawnu na různých „místech“ na mapě, aby se zabránilo tomu, že se během invaze necháte zatlačit do kouta. Hráči při smrti upustí polovinu svých “motes” a časovače automatického respawnu budou o dvě sekundy delší. Poškození štítů neodpovídajícími prvky bude sníženo, zdraví 10mote Phalanx se zvýší a 15mote Knights budou mít brzy další Stasis útok.

Ekonomika munice také prochází změnami. Hráči již nebudou dostávat speciální nebo těžké Ammo z boxu, pokud nebudou vybaveni moduly Ammo Finder (nebo exotickými výhodami jako z brnění Aeon Cult). Místo toho budou hráči za dokončení vln odměněni truhlou s municí. Navíc během prvotní fáze se každých 60 sekund na náhodné straně objeví truhla s municí.

Co se Primeval týče, tak Gambit se vrací k souboji s bossy více ve stylu Gambit Prime. Primeval bude mají více zdraví, Slayer stacky jsou zpět a Primeval Envoy se objeví na jedné ze tří front po boku davu nepřátel. Envoys zabraňují veškerému poškození Primeval, takže je hráči nemohou jen tak ignorovat.

Oba týmy prohrávají fázi invaze, která se nyní spouští při 40 a 80 uložených motech. Útočník už nemůže vidět, kdo má nejvíce motů, ale stále vidí přes zdi.

A konečně, odměny Gambit se mění, abyste se mohli soustředit na své engramy odměn na 10 000 Glimmerů a 50 Legendary Shardů. Můžete si vybrat mezi zbrojí Gambit a zbraněmi, přičemž zbraně jsou stejné, jaké byly k dispozici v předchozích sezónách.

Očekávejte další změny v Gambitu v průběhu sezóny 16, včetně Gambit Labs.

Destiny 2: The Witch Queen a všechny tyto změny Gambitu dorazí 22. února.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno