Destiny 2: Shadowkeep Roadmap vyobrazuje detailní kalendář nadcházejícího obsahu
Domů » Hry » Destiny » Destiny 2: Shadowkeep Roadmap vyobrazuje detailní kalendář nadcházejícího obsahu

Destiny 2: Shadowkeep Roadmap vyobrazuje detailní kalendář nadcházejícího obsahu

13.9.2019
Publikoval:

Od vydání vysoce očekávaného rozšíření Shadowkeep pro Destiny 2 dělí hráče necelé tři týdny a studio Bungie neúnavně informuje hráče o tom, co vše mohou očekávat.

Nyní bylo studio ještě konkrétnější a vydalo Shadowkeep & Season of the Undying kalendář. Ten vyobrazuje termíny uvolnění bezplatného i prémiového plánovaného obsahu pro Destiny 2 mezi říjnem a prosincem.

Kalendář začíná spuštěním Destiny 2 Shadowkeep a podrobně popisuje veškerý free obsah obsažený v tomto rozšíření. Tento bezplatný obsah je k dispozici všem hráčům, včetně hráčů Free-to-play Destiny 2 New Light. 

Druhá polovina kalendáře podrobně popisuje obsahové plány na 3 měsíční Season of the Undying. To zahrnuje jak bezplatný, tak prémiový obsah, označený samostatnými ikonami. Bungie plánuje kombinaci placeného i prémiového obsahu. Prémium, který je součástí Shadowkeep, zahrnuje nový raid Garden of Salvation, Nightmare Hunts, nový dungeon a dva exotické questy. Je zde také prémiový obsah vázaný na samotnou sezónu.

Přečtěte si  Update pro Star Wars Bettlefront 2 přidá tento měsíc novou planetu

Obsah zdarma během této sezóny je o poznání skromnější. Podle kalendáře je vše naplánováno na polovinu října na akci Iron Banner a na konec října, kdy se uskuteční tradiční Festival of the Lost a nový režim Momentum Control PvP.

Bungie také informuje ve svém This Week At Bungie, že hráči by měli očekávat, že Shadowkeep změní způsob, jakým hrajeme Destiny a že studio ještě nedokončilo všechny práce. Příspěvek vysvětluje, že Bungie má před zahájením Shadowkeepu ještě co říci pokud jde o to, jak se bude Destiny 2 dále vyvíjet.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Shadowkeep vychází 1. října.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Destiny 2 odhaluje nový raketomet „Void Gjallarhorn“

Vysoce očekávaná expanze Destiny 2: Shadowkeep e nyní méně než dva...