Jak jsme již informovali, tak do Destiny 2 si budete moci přenést postavy z prvního dílu, bohužel bez jakéhokoli vybavení a zbraní.

Řada hráčů se ale dotazovala na to, zda studio umožní hráčům importovanou postavu upravit, či dokonce změnit v editoru postav? Na tuto otázku jsme nyní dostali odpověď a ta zní: NE ipmortovaným postavám nebude možno upravit jejich vzhled ani druh.

Tato informace je další, která řadu hráčů příliš nepotěší, jelikož osobně znám několik hráčů, kteří postavu jen v rychlosti splácali a šli Destiny odzkoušet, aniž by tušili, že je hra chytne natolik, že v ní stráví stovky i tisíce hodin. Nehledě na fakt, že postavu bylo možno vytvořit i v demu Destiny 1 a její postup se vám přenesl v případě zakoupení do plné hry.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Vyvstává tak otázka, zda má vůbec smysl postavu z prvního dílu importovat, nebo zda si nevytvořit postavu novou a to dle vlastních představ. Je pravdou, že tak přijdete o řadu emblémů které jsou spojeny z knížkami z prvního dílu, které mají zajistit ono rozlišení mezi nováčky a tzv. veterány.

Bungie zatím ani neuvedlo jak bude v druhém díle editor postav vypadat a zda vůbec nabídne nějaké novinky. Zatím to vypadá že nikoli.

Zajímá nás, zda budete postavu importovat, nebo zda si budete chtít postavu vytvořit novou dle svých představ.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno