Destiny 2 vrátí v sezóně 13 kořist z Měsíce a Dreaming City
Domů » Hry » Destiny » Destiny 2 vrátí v sezóně 13 kořist z Měsíce a Dreaming City

Destiny 2 vrátí v sezóně 13 kořist z Měsíce a Dreaming City

15.1.2021
Publikoval:

Studio Bungie provede společně s aktualizací pro sezónu 13 v Destiny 2 několik změn, díky nimž se vrátí kořist z Měsíce a Dreaming City.

V rámci sezóny 13 přidá Bungie kořist z Měsíce a Dreaming City zpět do svých loot poolů v Destiny 2. Podle aktualizace Bungie přidává tyto změny do hry na základě zpětné vazby hráčů shromážděné během spuštění expanze Beyond Light. 

Vedoucí oblasti odměn Bungie Justin Dazet poskytuje další podrobnosti o kořisti v Destiny 2 a uvádí, že studio provádí tyto změny, aby zachoval relevanci lokalit; konkrétně jejich aktuální aktivity v end-game.

Dazet také uvedl některé ze zbraní a vybavení, které hráči uvidí v nové sezóně. Prvním je znovu vydaný Dreaming City Reverie Dawn a Dreambone Armor z Měsíce. Obě zbraně budou padat s vysokými statistikami. Další je sada 4 znovu vydaných zbraní z Dreaming City s novými perky: Waking Vigil, Sleepless, Vouchsafe a Retold Tale z Shattered Throne.

Přečtěte si  Hogwarts Legacy má umožnit v editoru postav vytvářet Transgender postavy

Poslední sada se skládá ze 4 znovu vydaných zbraní nalezených na Měsíci v Destiny 2Heretic, Blasphemer, Apostate a Premonition, které lze získat jen v Pit of Heresy. Stejně jako předchozí sada budou i tyto zbraně obsahovat nové perky. Tato aktualizace také rozšíří rotaci Lost Sector Legend a Master rotaci do 4 sektorů na Měsíci: K1 Logistics, K1 Communication, K1 Crew Quarters a K1 Revelation.

Bungie věří, že tak nabídne hráčům více možností, jak trávit čas v Destiny 2 a rozšiřovat svůj arzenál.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

Přečtěte si  Horizon: Zero Dawn slaví 4 roky od uvedení na trh
Zdroj :
Bungie

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Bungie vysvětluje, proč se nepřátelé v Destiny 2 teleportují

Nedávná aktualizace od Bungie odhaluje hráčům, proč se nepřátelé už...