Vývojáři PUBG odhalují detailní pohled a popis jednotlivých oblastí nové pouštní mapy nesoucí název Miramar.

Jako první nám vývojáři dávají možnost pohlédnout na mapu jako celek a poté nás lo něco detailněji informují o některých městech.

Los Leones

  • Největší město v regionu, Los Leones, má bohaté nákupy, panorama naplněnou novými stavbami a slavné City Center. Hráči by mělo zajistit vysokou výhodu tím, že prozkoumají četné staveniště a najdou četné množství výstroje.

El Pozo

  • El Pozo je město známé pro své velké průmyslové a zábavní čtvrti. Hráči se mohou otestovat proti všem fanouškům v aréně Luchador, zkontrolovat své motocyklové dovednosti v misce smrti nebo lovit v troskách dlouhých mrtvých textilních továren.

Monte Nuevo

  • Monte Nuevo je obrazem obléhaného města. Ramshackle zdi postavené na ochranu svých obyvatel nyní poskytují hráči dostatek krytí a umožňují prozkoumat dobře zásobená místa.

Valle del Mar

  • Valle del Mar je barevným oceánským městem které rozděluje most De Toro. Na západ od mostu je malebná škola a na východ krásná církev. Klíčem k držení tohoto města je ovládnutí mostu, protože je to jediné přímé spojení mezi pevninou a ostrovem.

San Martin

  • San Martín se nachází jižně od Hacienda Del Patrón. Kontrolní body a překážky přeměňují toto kdysi klidné městečko ve válečnou zónu. 

Chumacera

  • Chumacera je místem, které kdysi prosperovalo díky textilnímu průmyslu společnosti Miramar. Dlouhé opuštěné továrny mají výhled na hlavní silnici lemovanou obytnými a komerčními budovami. Vertikalita v budovách i terénu činí z tohoto města vzrušující místo pro loot – vysoké riziko, vysoká příležitost!

Mapa Miramar by měla být k dispozici během nadcházejícího testovacího období, které by mělo být naplánováno na příští týden. To by také měl být poslední test pře spuštěním ostré verze 1.0, které je náplánováno na druhou polovinu tohoto měsíce. Do té doby se zátím můžeme těšit na The Game Awards, se kde v rámci svétové premiéry budou představeny první gameplay záběry z této mapy.

Přečti si  FIFA 21 dorazí do Xbox Game Pass pro PC a EA Play 6. května

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno