Podle předchozích zpráv se výkonnější verze PlayStation 5 zaměřuje na vydání na Vánoce 2024.

Začátkem tohoto roku Tom Henderson z Insider Gaming ve své zprávě tvrdil, že Sony pracuje na PS5 Pro a že výkonnější varianta konzole současné generace společnosti zamíří na trh na Vánoce 2024. V další nové zprávě Henderson poskytl stručnější podrobnosti o tom, jak se produkce konzole v zákulisí vyvíjí.

Po zopakování, že na PS5 Pro se v současné době pracuje „se 100% mírou jistoty“, zpráva dále uvádí, že prototypové vývojové sady konzole budou během několika příštích měsíců odeslány k vývojářům PlayStation Studios, zatímco vývojáři třetích stran je obdrží do konce tohoto roku.

Předchozí zprávy tvrdily, že Sony dobře pracuje na dalším hardwaru PlayStation, včetně nového modelu PS5 s odnímatelnou diskovou jednotkou, která má údajně vyjít v září, a nového kapesního zařízení pro vzdálené přehrávání. Kdy bude některý z tohoto nového hardwaru odhalen, se teprve uvidí, ale někteří spekulovali, že Sony by mohla mít naplánována oznámení o nadcházející události PlayStation Showcase, o které se také neustále mluví.

Společnost Sony nedávno potvrdila, že ke konci března prodala 38,4 milionů kusů PS5, přičemž cílem společnosti je dodat dalších 25 milionů kusů do dubna 2024.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno