Podle předchozích zpráv se výkonnější verze PlayStation 5 zaměřuje na vydání na Vánoce 2024.

Začátkem tohoto roku Tom Henderson z Insider Gaming ve své zprávě tvrdil, že Sony pracuje na PS5 Pro a že výkonnější varianta konzole současné generace společnosti zamíří na trh na Vánoce 2024. V další nové zprávě Henderson poskytl stručnější podrobnosti o tom, jak se produkce konzole v zákulisí vyvíjí.

Po zopakování, že na PS5 Pro se v současné době pracuje „se 100% mírou jistoty“, zpráva dále uvádí, že prototypové vývojové sady konzole budou během několika příštích měsíců odeslány k vývojářům PlayStation Studios, zatímco vývojáři třetích stran je obdrží do konce tohoto roku.

Předchozí zprávy tvrdily, že Sony dobře pracuje na dalším hardwaru PlayStation, včetně nového modelu PS5 s odnímatelnou diskovou jednotkou, která má údajně vyjít v září, a nového kapesního zařízení pro vzdálené přehrávání. Kdy bude některý z tohoto nového hardwaru odhalen, se teprve uvidí, ale někteří spekulovali, že Sony by mohla mít naplánována oznámení o nadcházející události PlayStation Showcase, o které se také neustále mluví.

Přečti si  Vývojáři Stellar Blade oznamuje projekt Witches, spustí se někdy od roku 2027

Společnost Sony nedávno potvrdila, že ke konci března prodala 38,4 milionů kusů PS5, přičemž cílem společnosti je dodat dalších 25 milionů kusů do dubna 2024.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno