Po své původní zprávě Tom Henderson z Insider Gaming hovořil s jednotlivci, kteří řekli, že testovací sada konzole je „v rukou testerů“.

Ještě v září Tom Henderson z Insider Gaming oznámil, že se pracuje na konzoli PlayStation 5 s odnímatelnou diskovou jednotkou. V následném tweetu dva jednotlivci odhalili, že testovací sada je „v rukou lidí“. Kromě toho „funguje bezchybně“ a „brzy bychom o této verzi měli oficiálně slyšet více“.

Tato verze, interně známá jako D šasi PlayStation 5 (protože nahrazuje šasi A, B a C, které se v současnosti používá pro výrobu), bude mít podobný hardware jako stávající modely. Jediným rozdílem je odnímatelná disková jednotka, kterou lze připojit přes USB-C port na zadní straně konzole. Spolu s prodejem nového PS5 samostatně bude mít bundle, který obsahuje optickou mechaniku.

Přečti si  Společnost Sony se nezúčastní veletrhu Gamescom 2024

Spotřebitelé si údajně mohou jednotku zakoupit i samostatně. Pokud přijde oficiální oznámení „brzy“, mohli bychom o tom slyšet více na veletrhu spotřební elektroniky CES, který se koná od 5. do 8. ledna 2023. Sony je jedním z vystavovatelů, takže je to velmi pravděpodobné.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno