Podle generálnímanažerky DICE je studio příliš zaneprázdněné franšízou Battlefield, než aby mohlo pracovat na jiných projektech, jako je Mirror’s Edge.

Šance na novou hru Mirror’s Edge jsou poměrně nízké. Podle generální manažerky DICE Rebecky Coutaz v rozhovoru pro GamesIndustry.biz studio „nemá čas“ pracovat na novém projektu, jako je Mirror’s Edge, protože má plné ruce práce s franšízou Battlefield.

Naprosto,” odpověděla Coutaz na otázku, zda je nový projekt ve stylu Mirror’s Edge stažen ze stolu. „Zaměřujeme se pouze na Battlefield 2042. Na nic jiného není čas a to je to, co chceme dělat. Do tří let chceme mít tu střílečkou z pohledu první osoby, jakou si DICE zaslouží, a o to nám jde.

Přečti si  Trailer na Redfall představuje otevřený svět, boj a kořist

DICE i EA se zavázaly k dlouhodobé podpoře Battlefieldu 2042, a to i přes jeho počáteční neúspěchy. První sezóna Battlefield 2042 odstartovala v červnu a přinesla s sebou jednu novou mapu a specialistu.

„Hráči si užívají naši mapu a obsah, který jsme jim poskytli, takže je to pro nás výhra a díky tomu se cítíme lépe,“ řekla Coutaz o 1. sezóně Battlefield 2042. No upřímě si tímto tvrzením generální managerky nejsem příliš jistý a spíše to vidím tak, že hráči si vyzkoušeli nový obsah a ze hry opět odešli.

Nedávno se objevily zvěsti, že na Battlefieldu 2042 pracuje pouze „skeleton crew“. Podle těchto zvěstí DICE v podstatě pracuje s malou partou na vydání slíbené 4-sezónní podpory, aby uklidnila hráčskou základnu, protože studio jako celek pracuje na jiném projektu.

Přečti si  Spisovatelka Deus Ex a Guardians of the Galaxy se připojuje k BioWare

Battlefield 2042 je nyní k dispozici pro konzole a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno