Díky možnosti získat díky PS Plus “zdarma” SciFi střílečku Titanfall 2 hra zažívá něco, jako své druhé vydání a hráči zjišťují o jak skvělou hru se jedná.

Bohužel díky nevhodně zvolenému termínu vydání mezi Battlefieldem 1 a Call of Duty, byl Titanfall 2 bohužel většinou přehlížen, ale díky PS Plus si tato skvělá hra nyní užívá pozornost, jakou si zaslouží.

Až donedávna bylo v lobby Titanfall 2 na PS4 jen asi 1 500 hráčů a to musel být dobrý den. Nyní však lobby naleznete více než 70 000 hráčů a můžete si tak vybrat nejbližší server, pro co nejlepší odezvu.

Proč je Titanfall 2 tak výjimečný?

Unikátní multiplayer. Titanfall 2 svítí jako hvězda s extrémně dynamickým a velmi rychlým multiplayerem, nemluvě o množství různých režimů. V této sci-fi střílečce usednete do  obrovských bojových robotů, které můžeme ovládat, nebo vklouznete do kůže futuristického pilota, který má různé parkourové schopnosti, jako jsou dvojité skoky, běh po zdi, či protivníky nenáviděný bunny hoping a další vychytávky. 

Titanfall 2 na rozdíl od prvního dílu nabízí hráčům také single kampaň pro jednoho hráče a bezesporu nabízí jeden z nejlepších multiplayerů, jaký může žánr FPS aktuálně nabídnout. Pokud se chcete o hře dozvědět více, přečtěte si naší recenzi.

Přečti si  Společnost Sony údajně nutí vývojáře platit za podporu Crossplay

Titanfall 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno