Hovory o ceně a předobjednávkách PS5 opět nabraly na intenzitě, protože maloobchod ve Velké Británii tvrdí, že Sony má na dnešní den připravené nějaké nové oznámení.

Podle GAME, maloobchodní prodejny ve Velké Británii, má Sony připraveno zítra nové oznámení jakéhokoli druhu, které by mohlo souviset s předobjednávkami pro PS5. V tweetu, který byl mezitím odstraněn, GAME uvedlo, že PlayStation „naplánovala oznámení“ na dnešek 9. září.

Zde vidíte obrázek dotyčného tweetu, který zachytil @ PS5Only právě zde:

Samozřejmě může v tuto chvíli existovat několik scénářů. GAME mohlo tweetnout falešné prohlášení, a proto byla zpráva vymazána krátce poté, co vyšla. Nebo to také znamená, že informace je pravdivá, ale společnost ji nesměla předčasně sdílet.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Pravdou však je, že dnešní den má pro společnost Sony určitý význam, zejména potom pro Severní Ameriku. 9. září si totiž připomínáme 25. výročí vydání PS1 v tomto regionu. Takže by se hodilo, aby měla společnost Sony k této příležitosti něco připraveného. Existuje snad lepší způsob jak oslavovat minulost, než pohledem do budoucnosti? Bylo by to skvělé, ale Sony také uvedla, že tento týden se bude týkat všeho spojeného s PSVR.

Ať tak či tak, vzhledem k faktu, že  PS5 vyjde někdy v příštích dvou nebo třech měsících, musí společnost Sony brzy začít oznamovat cenu, datum vydání a předobjednávky.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno