Kdo by se HITMANA bál… Neohrožený Agent 47 přijel do Prahy sejmout pár cílů. Zda se zastavil i na úřadě vlády, nevíme, ale podle nejnovějších zpráv z médií to tak přinejmenším vypadá.

Představujeme český cosplay k příležitosti vydání hry HITMAN 2, která je v prodeji od 13. 11. 2018 pro PC, PS4 a XONE. Objevuj exotické lokace a poznej stovky způsobů, jak zabít.

  • HITMAN: Daniel Kautský
  • FOTOGRAFIE: David Szeliga – Butrix Production
  • MUA: Mary Odinson
  • foceno v Praze

ZAŽIJ VZRUŠUJÍCÍ ZABIJÁCKOU FANTAZII NA VLASTNÍ KŮŽI!

Warner Bros. Interactive Entertainment  s radostí oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje akční stealth hra z legendární série v hlavní roli s Agentem 47 – HITMAN 2. K dispozici pro  PCPlayStation 4 a Xbox One.

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy – před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

Přečti si  PSVR nové generace bude obsahovat podporu 4K, haptickou zpětnou vazbu a další vychytávky

Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív…

  • Prostředí jako zbraň: Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik – plížení, sabotáž nebo tvrdá síla – a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.
  • Nemilosrdný svět nájemných vražd: HITMAN 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity.
Přečti si  Platinu z Ratchet and Clank: Rift Apart můžete získat během jednoho průchodu hrou

Nové herní módy: Hra HITMAN 2 nabídne nové módy a způsoby, jak si hru užít společně s přáteli – jako je například kooperativní mód Sniper Assassin.

Hitman 2 je nyní dostupný na PC, PS4 a XBox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno