Nejsme daleko od druhého výročí Apex Legends a Respawn Entertainment připravuje na oslavu novou akci s časovým omezením, která bude spuštěna 9. února.

Očekávejte návrat Apex Locked and Loaded módu spolu s několika novými skiny v červenozlatém designu.

K druhému výročí Apex Legends se oproti loňské výroční události nedočkáte ničeho nového. Režim Apex Locked and Loaded se vrátí zpět se stejnými pravidly a funkcemi. V tomto režimu všichni hráči zahájí zápas s Mosambikem úrovně 1, některými zdravotními předměty, bílým batohem a bílým štítem EVO štítem. Největší rozdíl však spočívá v tom, že do mapy spadnete již se zbraní v ruce, díky čemuž dojde k rychlejším střetům, než jak jste na ně zvyklí. Režim bude k dispozici do 23. února, kdy událost skončí.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

https://youtu.be/rjIMSRMtVfw

Kromě Apex Locked and Loaded budete moci získat 2 Epické balíčky, 10 Apex balíčků a celkem 22 položek. Pokud jde o skiny a kosmetiku, Respawn přinese 24 fanoušky oblíbených skinů pro každou legendu Apexu v červenozlatém provedení.

Dokončení celé akce Anniversary Collection Event 2021 přinese hráčům 150 Heirloom Shardů a vzhledem k tomu, že všechny náklady na tvorbu budou sníženy o 50%, budete mít dobrou příležitost získat to, co chcete. Obchod bude aktualizován novými balíčky, včetně balíčku Blood Moon, Hunt a Red, balíčku Pure Fire a dalších.

Apex Legends je nyní k dispozici pro PS4 , Xbox One , PS5 , Xbox Series X | S a PC. Switch verze hry bude k dipozici od 9. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno