Nechvalně známý Stim Glitch je opět součástí Call of Duty: Warzone a opět umožňuje hráčům skrýt se v plynu místo toho, aby čelili soupeřům v zóně.

Tato chyba se po novém updatu opět objevila v této oblíbené battle royale hře a na internetu se šíří informace o tom, že mnoho hráčů využívá „neomezeného balíku stimů“ pro snadné vítězství. Původně vývojáři tuto chybu opravili, ale nyní se zdá, že někdo našel cestu jak opravu obejít.

Na Redditu byla chyba popsána uživatelem WhatTheChef. Ten ve videu sleduje hráče, který přežívá v zóně. Tomu sice v plynu zdraví klesá, ale díky neomezenému počtu stimů. Hráči tuto taktiku okamžitě poznali jako neslavnou chybu z října.

Přečti si  Nový patch pro Call of Duty: Warzone má vyřešit Exploit umožňující vydat se hráčům za hranice mapy

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/kfoqde/i_regret_to_inform_you_that_unlimited_stim_glitch/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Uživatelé v komentářích poukazují na to, že tato závada se objevila teprve nedávno. Mnoho hráčů Call of Duty: Warzone si všimlo, že podvodníci dosahují výhry s 0 zabitími a více než deseti tisíci poškození.

Toto je pouze jedna z mnoha chyb Call of Duty: Warzone, které se od aktualizace objevily a hráči pokračují ve sledování technických problémů v průběhu hry.

Call of Duty: Warzone je nyní zdarma k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno