Vymýšlení vánočních dárků může být pro mnohé velmi obtížné a tak se stále častěji setkáváme s tím, že pod stromečkem najdeme obálku s finanční hotovostí či poukazem do některého z mnoha obchodů a e-shopů. My vám nyní přinášíme několik tipů zač tyto peníze můžete utratit.

S digitální rosničkou nemají rozmary počasí šanci 

Inteligentní meteostanice je skvělým pomocníkem nejen pro nadšené zahrádkáře. Zařízení měří údaje jako teplota, vlhkost či tlak s velkou místní přesností. Veškeré naměřené hodnoty je pak možné sledovat v přehledných grafech pomocí aplikace v telefonu, tabletu či počítači. K meteostanici lze přidat anemometr a srážkoměr pro měření rychlosti větru a množství srážek.

Inteligentní meteostanice Netatmo 4.700,- Kč

Inteligentní srážkoměr Netatmo 2.000,- Kč

Inteligentní anemometr Netatmo 2.670,- Kč

 

Sluchátka s potlačením okolního hluku

Náhlavní bezdrátová sluchátka Philips TAPH805 mají funkci aktivního potlačení hluku. Čtyři zabudované mikrofony monitorují okolní hluk, ruší ho a snižují až o 95 %. V letadle nebo autobuse se tak zbavíte otravného hluku a vychutnáte si pouze hudbu, kterou chcete. Případně je možné používat pouze rušení okolního hluku bez hudby, například v kanceláři nebo pro práci z domova. Sluchátka je možné ovládat dotykem nebo hlasem a dají se složit do malého kompaktního pouzdra.

Sluchátka Philips TAPH805 k dostání za 4.690,- Kč.

Přečti si  Netflix uvede nový seriál ze světa League of Legends

Herní sluchátka bez drátů

Ať už sedíte u počítače, nebo relaxujete po náročném dni u PlayStation, bezdrátová sluchátka HyperX Cloud Flight S potěší každého hráče. Nástupce první generace bezdrátových sluchátek HyperX přináší řadu vychytávek, jako možnost snadno zatlumit mikrofon nebo samostatně ovládat hlasitost hry a komunikace se spoluhráči přímo na sluchátkách. Tento headset je navíc vybaven virtuálním 7.1 Surround Sound systémem a LED indikací zapnutí mikrofonu. Pohodlí HyperX headsetů je již věhlasné a postará se o něj kvalitní koženkový potah, memory foam náušníky a možnost odpojit mikrofon ze sluchátek. Tento headset vydrží na jedno nabití až 30 hodin a na nabíjení používá buď USB kabel, nebo Qi bezdrátovou technologii.

Herní sluchátka HyperX Cloud Flight S  4.299,- Kč

S Interiérovou kamerou nemají nevítání návštěvníci šanci

Interiérová kamera s funkcí rozpoznávání tváří spolehlivě ohlídá domov. Ve chvíli, kdy kamera identifikuje neznámou tvář, odešle upozornění na chytrý telefon uživatele. Ten může v aplikaci okamžitě zkontrolovat, o koho se jedná. Soukromí všech členů domácnosti zůstane nadále zachováno, díky funkci, která dovoluje, nahrávání známých tváří deaktivovat. Kameru lze také pořídit v sadě se sirénou a dveřními okenními senzory.

Inteligentní interiérová kamera Netatmo 5.500,- Kč

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Unikátní minitiskárna do kapsy

Tiskárna do kapsy je hitem současnosti. Canon SELPHY SQUARE QX10 se totiž pohodlně vejde do kabelky nebo batohu. Je ideálním doplňkem pro instagramisty, kteří díky propojení s aplikací Canon SELPHY Photo Layout mohou rychle tisknout živé snímky přímo ze smartphonu či tabletu. Chcete mít selfíčka v podobě fotek okamžitě u sebe? Pro tiskárnu do kapsy Canon SELPHY SQUARE QX10 to je hračka. Na čtvercových fotopapírech Canon XS-20L si obdarovaní zvěční nezapomenutelné momentky. Fotografický papír nabízí oblíbený vzhled fotografií s okrajem, na který je možné ručně dopisovat poznámky. Zajímavostí je, že tiskárna do kapsy rychle vyrobí fotografie, které zachovávají kvalitu obrazu a odolávají stárnutí po dobu až 100 let.

Tiskárna do kapsy 3.890,- Kč

Pohodlná bezdrátová sluchátka k telefonu

Bezdrátová sluchátka HyperX Cloud Buds byla vyrobená pro hráče a hráčky na mobilních telefonech a ručních konzolích. Sluchátka vychází ze své drátové varianty. S výdrží až 10 hodin na jedno nabití a vestavěným mikrofonem skvěle poslouží pro poslech hudby, telefonování a online konference stejně jako pro hraní her. Tři variabilní velikosti silikonových náušníků zajistí, že pohodlně sednou do každého ucha.

HyperX Cloud Buds 1.599,- Kč

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno