DrDisRespect je jedním z nejoblíbenějších streamerů na Twitchi a to sebou může přinášet i určitá rizika.

Kupříkladu v minulosti čelil jeho dům opakované střelbě, ale naštěstí poslední incident, který se tomuto streamerovi přihodil není život ohrožující, ale i tak není nijak příjemný, zejména pokud jde o nástroj jeho obživy.

Zatímco DrDisRespect streamoval Fortnite, objevila se v chatu informace, že jeho Twitter byl hacknut a tweetuje podivné zprávy. V jedné z těchto zpráv hacker dokonce vyhrožoval uveřejněním videa, kde má DrDisRespect podvádět svou manželku. Následně byl hacknut i Twitch chat, i přesto že streamer nadále vysílal.

Situace byla následně vyřešena a účty byly DrDisRespectu následně vráceny. Na vině byla údajně stará sim karta z roku 1998, kterou tento streamer používal. DrDisRespect následně vymazal všechny tweety, které byly vytvořeny na jeho účtu během tohoto útoku.

Přečti si  Biomutant v nejnovějším traileru ukazuje výkon na PS4 a Xbox One

Sám streamer uvedl, že se nejednalo o velký problém a že za vše mohla zastaralá technika z roku 98. Také během vysílání přiznal, že je své ženě nevěrný, což jej poněkud vyvedlo z míry a musel se na chvíli odmlčet.

DrDisRespect se aktuálně nachází na 10 příčce ve sledovanosti na platformě Twitch s 3,4 miliony sledujícími. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno