Budngie se ve svém druhém streamu, který opět uváděl Deej, zaměřilo na zcela nový public event jež se bude odehrávat na Merkuru. Má se jednat největší public event, který kdy byl v Destiny k vidění.

Public Event

Celý Public Event nazvaný Vex Crossroads se bude odehrávat po téměř celé mapě nacházející se pod Lighthousem a to rovnou v šesti různých částech. Budeme muset zničit Gatekeepery, získat klíče a následně porazit Gatelorda. Na konci na nás tradičně bude čekat bedna s odměnou.

Lighthouse & Forge

Na Lighthousu byla také detailněji popsána Forge (kovárna) a její funkce. K té se vážou Lost Prophecy číslované bedny s úkoly, které vám vydá Brother Vance, těch je celkem 11 a skrývají v sobě questy, které jsou postaveny na sběru nových materiálů v běžných aktivitách jako striky, public eventy, patroly atd.. Po jejich naplnění je opět směníte u Brothera Vance za tzv proroctví, se kterým se následně vydáte směrem k Forge (kovárně), která vám vydá / vyrobí zbraň inspirovanou technologii Vexů.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

DLC přidává do hry také dva nové Striky, které budou tentokrát součástí příběhové linky, čímž si vývojáři značně ulehčili práci. Proto také nebyli ve sreamu ukázány, protože by prozradili část příběhu. (Trochu se obáváme, že se bude jednat jen o Heroic mise)

Infinite Forest

Představena byla také detailněji oblast s názvem Infinite Forest což je simulace Vexů, kde na nás budou pokaždé čekat jiní nepřátelé. Budeme zde hledat a skládat hádanky, které se budou pokaždé měnit. Nejedná se tak o procedurálně generované prostředí, ale prostor, který bude nabízet několik kombinací a variant. Simulace Vexů zahrnuje různé časové osy jako minulost, současnost a temnou budoucnost a samozřejmě i všechny nepřátelské rasy. Takže variant bude opravdu mnoho.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

Níže se mlžete podívat na záznam streamu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno