Skupina profesionálních hráčů Apex Legends, battle royale FPS od studia Respawn, při hře úmyslně podváděla. Naneštěstí pro ně vše zachytili diváci, kteří sledovali stream jednoho z provinilců.

Mezi přistižené nezbedníky patří i Xynoa a Skittles. Hráči, které můžete napříč všemi možnými Apex kategoriemi najít na prvních dvou místech, teď od svých příznivců sklízejí jen posměch. Provinili se tzv. teamingem. Apex Legends je standardní tým tvořen třemi hráči. Výše zmínění “profesionálové” ale spojili své síly s jinými vysoce hodnocenými hráči za účelem vylepšit si své hodnocení pro další matchmaking.

Tyto praktiky nejsou ve světě her žádnou novinkou a i v Apexu na takové extrémisty můžete narazit v nižších rank kategoriích. Že se onoho prohřešku dopouští i hráče s rankem Predator je ovšem silné kafe.

The #1 and #2 Apex predators Xynoa and Skittles caught 6 man teaming on EU servers from apexlegends

Dle komentářů na Redditu, odkud informace a důkazní video pochází, se nejedná u této skupiny o žádnou novinku a údajně tento postup aplikují na začátku každé sezóny. Na sociálních sítích se k celé situaci vyjádřil i zástupci Respawnu, kteří přislíbili, že vůči zainteresovaným hráčům podniknou jisté kroky a opatření.

Přečti si  Battlefield 6 potvrzen pro Xbox One a PS4

Apex Legends je nyní k dispozici pro PC a konzole Xbox One a PlayStation 4.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno