Zasvěcenec tvrdí, že jeden z předních maskotů plošinovek se dočká dvou her, ve kterých bude hrát hlavní roli.

Crash Bandicoot zaznamenal dlouho očekávaný comeback se svou trilogií remaků již v roce 2017, na který úspěšně navázal remake Crash Team Racing a samozřejmě dlouho očekávaná novinka v podobě Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Od té doby však franšíza opět utichla, což vedlo k obavám, že by se mohla vrátit k dlouhému zimnímu spánku, ale zdá se, že to tak nakonec nemusí být.

@TheRealInsider – účet na Twitteru, který se v poslední době dostal do popředí díky řadě přesných úniků u hlavních titulů tvrdí, že v současné době se připravují dvě nové  hry Crash Bandicoot.

O multiplayerové hře se samozřejmě už nějakou dobu mluví, ale fanoušci série doufali, že se také připravuje nová hlavní plošinovka. Zda jí bude právě ona druhá hra nebo ne, se teprve uvidí.

Přečti si  Leaker se snaží prodat zdrojový kód GTA 5 a důvěrné dokumenty GTA 6

Kdo tyto dva údajné tituly vyvíjí, je také zatím velkou neznámou. Pravděpodobně by v úvahu přicházelo studio Toys for Bob, vývojář, který přivedl na svět Crash Bandicoot 4, ale vzhledem k celofiremnímu zaměření společnosti Activision na Cal of Duty, by tomu tak být nemuselo. Samozřejmě všechny zdroje studia nemusí nutně pracovat na CoD, ale dle předchozích zpráv, by tak měla činit většina studia.

Vývoj nových her ze série Crash Bandicoot budeme nadále sledovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno