Po loňské pauze proběhne letos největší herní událost v digitální podobě, jak ji Entertainment Software Association neboli ESA bude zorganizuje a co to znamená pro fanoušky her?

Podle exkluzivní zprávy od VGC není online E3 ještě úplně 100%. I když si ESA přeje, aby se událost uskutečnila, zejména poté, co byla loni zcela zrušena, čelí mnoha překážkám. Několik vydavatelů již událost úplně vyloučilo, včetně Sony, EA a Activision.  V loňském roce bývalý hostitel E3 Geoff Keighley využil absence E3 a představil vlastní formát v podobě Summer Game Fest. Keighley potvrdil pro VGC, že jeho událost se letos v létě opět vrátí. Nejtěžší však je nedostatek podpory. Podle zprávy VGC není jasné, kolik vydavatelů nebo vývojářů se přihlásilo k online E3 2021. Ani to není překvapivé, protože dostat se do plánu E3 2021 něco stojí.

Pokud ESA dokáže letos získat dostatečnou podporu, kterou potřebuje pro realizaci online akce E3, bude se podle dokumentů, viděných VGC, jednat o zcela odlišnou E3 událost, které můžeme znát z předchozích let.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Na letošní akci by se mělo konat několik klíčových dvouhodinových prezentací od vývojářů a vydavatelů, což jim poskytne více než dost času na to, aby mohli předvést své nejnovější produkty. Připravuje se také předávání cen, preview night před začátkem akce a další malé streamy od partnerů E3.

Uvidíme jak se ESA s celou online prezentací nakonec vypořádá a kdo vše bude na online E3 přítomen.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno