V roce 2023 se každoroční fotbalová série od EA přejmenovala na EA Sports FC 24 a druhý díl série s tímto názvem se samozřejmě objeví ještě letos. Kdy přesně jej však můžeme očekávat?

I když oficiálních informací je v současné době málo, zdá se, že se objevily uniklé informace o vydání a oznámení titulu.

Známý leaker billbil-kun ve své zprávě na serveru Dealabs tvrdí, že EA Sports FC 24 bude oznámena během následujících 10 dnů, před vydáním v září. Konkrétně bude hra uvedena na trh 27. září, nicméně ti, kteří si zakoupí Ultimate Edition, získají jako každý rok týden předčasného přístupu, a to od 20. září.

Když už jsme u toho, cena Ultimate Edition hry bude podle úniku 99,99 dolarů, zatímco Standard Edition se bude prodávat za 69,99 dolarů. Kromě toho na Twitteru @PlaystationSize – stránka, která sleduje zázemí sítě PlayStation Network – uvedla, že hra vyjde také pro PS4, což znamená, že pravděpodobně můžeme očekávat také verzi pro Xbox One. Pravděpodobně bude hra ještě uvedena také na Nintendo Switch.

Přečti si  EA Sports FC 25 představeno, vychází 27. září

Zůstaňte naladěni na další informace v nadcházejících dnech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno