Když byla poprvé oznámena spolupráce režiséra Hidetaky Mijazakiho a spisovatele George R. R. Martina známého zejména pro knihy Hra o trůny, mnozí byli zvědaví, co z toho vzejde. Martinův příspěvek se soustředil na celkové zasazení a příběhové ukotvení hry, přičemž o aktuální události se postaral vypravěčský tým FromSoftware.

S tím, jak se Shadow of the Erdtree dočkal nových podrobností, se potvrdilo, že autor neposkytuje pro rozšíření žádný nový příběhový obsah a události se budou odehrávat podle jeho zavedeného lore. „Co se týče zapojení George Martina, je v podstatě stejné jako u základní hry,“ řekl Miyazaki serveru Eurogamer. „DLC Shadow of the Erdtree je založeno na jedné části toho původního mýtu, který pro nás napsal.

Není to úplně nový mýtus, který by napsal speciálně pro Shadow of the Erdtree. Nevytvořil nic nového, z čeho by vycházel design DLC. Je to prostě jen další část původního příběhu, který jsme považovali za vhodné vyprávět jako nové rozšíření.“ O ději toho není mnoho známo, ale Země stínů je první oblastí, do které Marika dorazila.

Miyazaki také potvrdil, že tým formuloval nápady pro Shadow of the Erdtree po ukončení vývoje základní hry. Jakmile byly vydány další aktualizace a patche, začala se produkce rozšíření pořádně rozjíždět.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree vychází 21. června. Jako dosud největší rozšíření společnosti FromSoftware obsahuje více než deset nových bossů (včetně výzvy na úrovni Malenie, čepele Miquella), osm nových kategorií zbraní a nové dungeony.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno