Po zprávách o tom, že EA pracuje na druhém titulu Marvel vedle Black Panthera, zasvěcený Tom Henderson slyšel zvěsti, že jde o Iron Mana.

Zatímco zvěsti o tom, že Electronic Arts vyvíjejí singleplayerový titul Black Panther s otevřeným světem, se objevily minulý týden, zdá se, že vydavatel připravuje ještě další Marvel titul. Jeff Grubb z Giant Bomb totiž během nedávného streamu Game Mess Mornings Twitch odhalil a poznamenal, že jde také o titul pro jednoho hráče.

Žádné další podrobnosti nebyly poskytnuty, ale zasvěcený Tom Henderson slyšel několik zvěstí, že jde o Iron Mana. Vzhledem k tomu, že se zatím nic konkrétního neobjevilo, doporučil to prozatím zařadit „silně“ do kategorie „spekulace“.

Přečti si  PlayStation oznamuje letní slevy

Titul Iron Man by vlastně nebyl tak překvapivý. Camouflaj a Sony Interactive Entertainment vydali Marvel’s Iron Man VR v červnu 2020 pro PlayStation VR. Jednalo se o střílečku z pohledu první osoby, kde hráči mohli létat pomocí obleku Tonyho Starka a sestřelovat nepřátele z oblohy. Navzdory smíšenému/průměrnému kritickému přijetí stále ukazuje, jak by mohla fungovat hra pro jednoho hráče založená na komiksu Iron Man.

Samozřejmě, jak poznamenal Henderson, všechno jsou to spekulace. Jak dlouho je tato nová hra Marvel ve vývoji a na jakém principu je založena, se teprve uvidí, takže zůstaňte naladěni na další informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno