Právě dnes začíná na Epic Store vánoční akce, během které dostanou zaregistrovaní hráči každý den minimálně jednu PC hru zcela zdarma. Společnost Epic Games nenaděluje pouze hry, ale i až 75% slevy.

První hrou, kterou si již můžete přidat do své knihovny je kritiky oceňovaná tahová strategie Into The Breach (Metacritic: 90%). Uživatelé navíc dostanou i voucher na 250,- na nákup na Epic Store. Pokud svůj kupón využijete na nákup hry s hodnotou nad 15 USD, dostanete další kupón zdarma. Pro nový voucher platí stejné podmínky i výhody. Velkorysé rozdávání her bude pokračovat až do 1. ledna.

Nezapomeňte obchod sledovat každý den, protože jednotlivé hry budou k dispozici pouze po dobu 24 hodin. Hry si můžete přidat do knihovny i skrze mobilní aplikaci obchodu.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Velké vánoční slevy se týkají například titulů The Crew 2, Alan Wake, AC: Origin nebo Far Cry: Primal. Kompletní seznam slev a slevový kupón najdete na oficiálních stránkách Epic Store.

Epic Games se již dříve vyjádřilo ke spekulacím, které tvrdily, že pokud bude studio dále kráčet cestou rozdávání her zdarma, brzy na to dojede. Letošní Vánoce, které Epic rozjíždí ve velkém stylu by tak mohly být poslední velkou akcí tohoto typu.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno