Zdá se, že v roce 2024 bude nabídka her od Microsoftu nabitá, protože letos budou uvedeny mimo jiné hry Senua’s Saga: Hellblade 2, Indiana Jones and the Great Circle a Avowed, ale přenese se tato dynamika i do roku 2025?

Na konkrétní odpověď na tuto otázku je samozřejmě ještě příliš brzy, ale vypadá to, že jedna dlouho očekávaná hra pro Xbox – Fable – se chystá na vydání v příštím roce.

Vyplývá to z informací prominentního insidera NateTheHate, který nedávno na serveru ResetEra prohlásil, že dlouho očekávaný restart RPG série od Playground Games se na základě informací, které získal „někdy v loňském roce“, zaměřuje na vydání v roce 2025. Plány se samozřejmě mohou vždy změnit, zejména pokud jde o vydání her, ale prozatím se zdá, že to je plán, alespoň na základě těchto informací.

Naposledy jsme Fable viděli v červnu na Xbox Games Showcase, kde hra dostala in-engine trailer, což byl také první pohled na ni od jejího oznámení krátkým CG teaserem v roce 2020. V současné době Microsoft neřekl nic o tom, kdy hra vyjde, ale vzhledem k tomu, že se Xbox Games Showcase vrátí letos v červnu, doufejme, že o ní za pár měsíců uslyšíme více.

Mezitím NateTheHate také prohlásil, že údajný reboot hry Banjo-Kazooie je „přepracován oproti původní vizi a rozsahu“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno