Na QuakeCon 2019 Bethesda oznámila nový obsah pro Fallout 76, který do hry zamíří koncem tohoto roku, včetně nové mapy pro režim Nuclear Winter a nové raidy.

Režim Nuclear Winter, Battle Royale režim pro 52 hráčů získává novou mapu, ta je založena na oblasti Fallout 76 zvané Morgantown a a bude zasazena do městského prostředí. Aktuální mapa je venkovská, plná stromů a neúrodných kopců. Nová mapa přichází v září spolu s některými vylepšeními kvality tohoto režimu. 

Dříve však vyjde nový Vault raid, který bude nastaven ve Vaultu 94. Nový raid bude obsahovat tři mise, které se budou střídat každý týden a budou podporovat skupiny po 4 hráčích. Dokončení těchto misí odmění hráče novým brněním a sociálními odměnami.Bethesda také potvrdila, že pracuje na dalším raidu, ale o tom neposkytla zatím žádné konkrétní informace.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

Kromě těchto dvou větších novinek se Bethesda podělila o další informace o připravované aktualizaci Wastelanders. Toto je aktualizace, která přidá NPC do Fallout 76. Na panelu dnes bylo potvrzeno, že hráči budou mluvit s těmito NPC pomocí dialogových stromů, které jsou podle Bethesdy podobné těm z Fallout 3 než Fallout 4. Bethesda plánuje uvolnění Aktualizace Wastelanders v listopadu tohoto roku.

Bethesda také prozradila, že by do hry mohly dorazit private servers a to dříve než si myslíte.

Fallout 76 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno