Na základě předchozích patentů a informací k nadcházejícímu Dualshocku 5 pro PS5 vytvořil italský fanoušek a grafik 3D model tohoto nadcházejícího ovladače.

Jak bude vypadat finální verze nadcházejícího gamepdau pro PS5, není zatím známo, zatím existuje pouze několik odhalených patentů, které mohou napovídat, jaké vlastnosti by mohl mít.

Oficiálně bylo oznámeno jen to, že Dualshock 5 bude mít vylepšené vibrace, které dají hráčům lepší zpětnou vazbu a adaptivní spouště.

Nyní na základě všech objevených patentů společnosti Sony se italský fanoušek a výtvarník Giuseppe Spinelli rozhodl vytvořit 3D model  Dualshocku 5.

Jak již bylo uvedeno, tak nový gamepad se od toho stávajícího příliš neliší, chybí jen některé drobné detaily, jako je světelná lišta.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

 Sony také nemá důvod odchýlit se daleko od současného modelu v konstrukci ovladače, konec konců, Dualshock 4 se v této generaci více než osvědčil.

Chybí vám v 3D modelu zadní tlačítka?

Jsem přesvědčen o tom, že nejnovější příslušenství, které přidává dvě programovatelná zadní tlačítka a bude uvedeno do prodeje na konci ledna 2020, nebude pevně součástí Dualshocku 5, ale bude s tímto gamepadem plně kompatibilní a hráči se jej budou moci přenést, nebo přikoupit.

Jak by se vám tento gamepad líbil? Dejte nám vědět v komentáři.

PlayStation 5 bude uveden do prodeje na konci roku 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno