Videoherní značka Far Cry je známá svým napínavým příběhem a ikonickými záporáky, zejména Vaasem z Far Cry 3, který je považován za jednu z nejzapamatovatelnějších postav. Nyní se esence tohoto univerza přenáší do deskové hry Far Cry: Escape from Rook Islands, což je kooperativní taktická hra pro 1 až 4 hráče, reinterpretující příběh videohry.

Hráči se ujmou rolí protagonistů, kteří společně čelí nebezpečím ostrovů a snaží se uniknout Vaasovi a jeho stoupencům. Společnost ADC Blackfire navíc oznámilo, že hra bude dostupná i v češtině, což je dle mého názoru velmi pozitivní zpráva.

Hra nabízí sedm misí, kde důraz na týmovou taktiku a spolupráci vede k prohloubení zážitku. Specializace postav umožňují hráčům optimalizovat akce týmu a přizpůsobit se tak výzvám, které hra před ně staví. Far Cry: Escape from Rook Islands je tak více než jen hrou; je to šance znovu prožít dobrodružství Far Cry 3 na stole, poskytující jedinečnou výpravu do exotického a nepřátelského světa.

Jedinou obavou tak za mě je, zda půjde o vytěžení úspěšné značky s průměrnoud eskoherní hratelností anebo tvůrci se postarají i o pozitivní herní zážitek. To se však dozvíme snad během třetího kvartálu, kdy by ADC Blackfire měli naskladnit tento titul na pulty obchodů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno